جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 58985
  تاریخ انتشار : 18 شهریور 1393 15:3
  تعداد بازدید : 521

  رییس کل دادگستری مازندران:

  جلوگیری از تجاوز به حریم رودخانه ها نیازمند نظارت کافی مسئولان است

  رییس کل دادگستری استان مازندران حفاظت از منابع طبیعی و آب را امری ضروری خواند و درباره تجاوز به حریم رودخانه ها گفت: در خصوص تجاوز به حریم رودخانه ها باید نظارت کافی از سوی مسوولان مربوطه اعمال شود تا ضمن حفظ حقوق مردم، قانون نیز به خوبی رعایت شود.

  به گزارش خبرگزاری میزان، حجت الاسلام محمدعلی تقوی فرد در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال با بیان این که استان مازندران یکی از قطب های کشاورزی کشور است، اضافه کرد: موضوع آب در کشور به صورت بحرانی است و در استان مازندران نیز شرایط مشابهی دارد به خصوص که استان مازندران، استانی کشاورزی است و آب در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.
  وی در ادامه آلودگی منابع آبهای زیرزمینی را بواسطه مصرف بیش از حد متعارف در آینده، تهدیدی جدی معرفی و بر ضرورت اجرای طرح های بهینه سازی مصرف آب تاکید کرد و گفت: در خصوص تجاوز به حریم رودخانه ها نیز باید نظارت کافی از سوی مسوولان مربوطه اعمال شود تا ضمن حفظ حقوق مردم، قانون نیز به خوبی رعایت شود.
  رئیس کل دادگستری استان مازندران ادامه داد: برای رفع مشکل کم آبی در شرایط کنونی نیازمند همکاری مردم و دستگاهای اجرایی با مدیریت جهادی هستیم.
  دادستان مرکز استان مازندران نیز گفت: مراقبت و حفاظت از بیت المال موضوعی است که همه دستگاه های قضایی، اجرایی و نظارتی و متولیان امر در این خصوص جدیت دارند و اعتقاد و باورمان این است که هرکس از قانون عدول کرد با او با جدیت برخورد کنیم.

  حجت الاسلام اسدالله جعفری افزود: قطع یقین اجرای قانون به مذاق متخلف خوش نمی آید، ولی اگر اجرای قانون برای افراد مختلف یکسان باشد، شاهد جامعه ای دارای نظم و افراد پایبند به قانون خواهیم بود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
12