جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 58984
  تاریخ انتشار : 18 شهریور 1393 14:55
  تعداد بازدید : 731

  زمان برگزاری آزمون قضاوت سال 93 اعلام شد/23 آبان ماه روز آزمون قضاوت

  نماینده تام الاختیار مرکز جذب و آزمون قضات از برگزاری آزمون قضاوت سال 93 در روز 23 آبان ماه خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند از ابتدای مهر ماه برای نام نویسی اقدام کنند.

  محمود حاجی مرادی در گفت وگو با خبرگزاری میزان گفت: متقاضیان می توانند از یکم تا دهم مهرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org در آزمون قضاوت سال 93 شرکت کنند.
  وی با بیان اینکه آزمون قضاوت 23 آبان ماه برگزار می شود گفت: مرحله دوم آزمون که به صورت تشریحی است نیز 26 دی ماه برگزار خواهد شد.
  حاجی مرادی افزود: داوطلبانی که معدل کل آنان در آزمون ورودی بیش از 50 درصد باشد به تعداد ۳ برابر نیاز دستگاه قضایی از بین حائزان بالاترین نمرات برای انجام مصاحبه علمی دعوت می شوند و در صورت ضرورت، ظرفیت تکمیلی اعلام خواهد شد.
  این مقام مسئول اضافه کرد: دادیارها و دادرسان علی البدل بخش ها در هر استان به تفکیک زن و مرد اعلام شده اند و متقاضیان در زمان ثبت نام باید اولویت خود را مشخص کنند.
  به گفته وی پذیرفته شدگان در آزمون برای برای گزینش و مصاحبه به استان انتخاب شده دعوت می شوند.

  حاجی مرادی یادآور شد: ماده درسی آیین دارسی کیفری براساس قانون سال 78 طراحی خواهد شد و قانون آیین دارسی کیفری سال 92 ملاک طراحی آزمون نخواهد بود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
44