جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41144
  تاریخ انتشار : 5 دی 1392 11:30
  تعداد بازدید : 368

  شریعت نژاد:

  تصویب قطعنامه مقابله با خشونت نوید بخش پیام عدالت خواهی در جهان است

  نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب قطعنامه مقابله با خشونت و افراط گری در مجمع عمومی سازمان ملل به پیشنهاد رییس جمهوری اسلامی ایران درحقیقت نوید بخش پیام عدالت خواهی، صلح و دوستی به تمامی ملت های جهان است.

  تصویب قطعنامه مقابله با خشونت نوید بخش پیام عدالت خواهی در جهان است

  به گزارش خبرگزاری خانهملت به نقل از ایرنا؛شمس الله شریعت نژاد تصویب این قطعنامه را بزرگترین دستاورد گفتمان دولت تدبیر و امید در حوزه دپیلماسی دانست و افزود: این اتفاق بی بدیل در حقیقت می تواند یک هم افزایی در فضای بین االمللی با ایران اسلامی فراهم کند و منجر به یاس و نا امیدی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شود.

  وی با اشاره به تلاش برخی از کشورهای زورگو و ظالم برای مخدوش کردن چهره ایران اسلامی، گفت: به فضل الهی و تدبیر دولت با تصویب این قطعنامه به کشورهای دنیا اعلام کردیم که نظام جمهوری اسلامی نه تنها با هرگونه خشونت و افراطی گری مخالف است، بلکه طرفدار صلح، دوستی و آزادیخواهی و حامی مظلومان است.
   
  عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: این رخداد بسیار مهم در مجامع بین المللی، در واقع ملت های دنیا را به این باور رساند که باید نگاهشان را نسبت به نظام جمهوری اسلامی تغییر دهند.
  طرح رییس جمهوری کشورمان در باره ضرورت ایجاد جهانی عاری از خشونت و افراطی گری در قالب قطعنامه و با 190 رای مثبت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تصویب رسید.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
21