جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41107
  تاریخ انتشار : 5 دی 1392 8:35
  تعداد بازدید : 366

  یک مقام قضایی:

  زندان به تنهایی نمی تواند بار اصلاح جامعه را بر دوش کشد

  مدیرکل زندان های قزوین، تعامل پلیس و مسئولان زندان را برای ایجاد امنیت پایدار ضروری دانست و بر گسترش همکاری های دوجانبه تاکیدکرد.

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حمیدرضا فراست‌طلب در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی گفت: با گسترش مناسبات مشترک، اهداف امنیت اجتماعی و قضایی استان تحقق پیدا می‌کند.

   

  وی همکاری نزدیک و متقابل زندان‌ها و نیروی انتظامی را در افزایش امنیت جامعه تأثیرگذار دانست و تصریح کرد: مسیر اقدامات تأمینی و تربیتی در نظام زندانبانی با تعامل هدفمند با ناجا هموارتر شده است.

   

  مدیرکل زندان‌های استان قزوین از همکاری در اجرای مانورهای امنیتی و مدیریت بازداشتگاه‌های تحت نظر نیروی انتظامی تقدیر کرد و افزود: رویکرد اخلاق مدارانه نیروی انتظامی استان قزوین را در انجام مأموریت‌های محوله موفق کرده و امیدواریم با استفاده از کارکنان مجرب ناجا در زندان‌های استان، این همکاری نزدیک‌تر شود.

   

  فراست‌طلب خاطرنشان کرد: در سیستم زندانبانی نظام جمهوری اسلامی استقرار امنیت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و با کمک دستگاه‌های امنیتی به‌ویژه نیروی انتظامی ارتقاء پیدا می‌کند.

   

  وی همچنین افزود: زندان به تنهایی نمی‌تواند بار اصلاح جامعه را بر دوش کشد و در این راستا باید همه متولیان امور فرهنگی و اجتماعی برای ارتقاء سلامت و امنیت اجتماعی در تکالیف قانون خود بازنگری کرده و درست عمل کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28635504
اکنون :
85